Medicover Polska kupił sieć Just GYM

Medicover Polska kupił sieć Just GYM

Operator Medicover Poland właśnie poinformował o dołączeniu do swojego portfolio sieci klubów Just Gym. To już czwarta sieciówka w posiadaniu Medicover.
W komunikacie czytamy:

Miło nam poinformować, że we wrześniu do Medicover dołączyła sieć klubów fitness – Just GYM.
Staliśmy się większościowym właścicielem kolejnej ogólnopolskiej marki, co pozwala nam konsekwentnie kontynuować rozwój naszego biznesu w obszarze sportu i rekreacji.

– Konsekwentnie zwiększamy swoje udziały w rynku nowoczesnych klubów sportowych w Polsce, ponieważ wiemy, że konsumenci czy pacjenci są coraz bardziej wymagający.
Oczekują holistycznego podejścia do zdrowia. Dziś zdrowie to nie tylko leczenie chorób, lecz także skuteczna profilaktyka – również na drodze aktywności fizycznej i dbałości o ogólny dobrostan – mówi Artur Bialkowski, Dyrektor Zarządzający, Pion Usług Biznesowych, Medicover sp. z o.o.

Sieć JustGYM obejmuje 24 kluby zlokalizowane na terenie całego kraju (m.in.: w Łodzi, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i we Wrocławiu).

Oferuje możliwość przeprowadzenia treningu oraz uczestnictwo w zajęciach grupowych 24 godziny na dobę. Klubowicze uzyskują dostęp do nowoczesnego sprzętu w ramach m.in. stref cardio, treningu funkcjonalnego, wolnych ciężarów czy sportów walki. Dla sieci klubów Just GYM to szansa na dalszy rozwój i synergię ze znaną marką.

– Intencją działalności Just GYM było od zawsze dążenie do poprawy zdrowia i samopoczucia naszych klubowiczów. Teraz jesteśmy przekonani, że z biznesowym partnerem, takim jak Medicover, będziemy w stanie jeszcze lepiej zadbać o tych, dla których sport i aktywność fizyczna są nieodłączną częścią stylu życia. Widzimy też duży potencjał i dalszy rozwój naszej marki we współpracy z Medicover – komentuje Paweł Ciszek, założyciel i prezes zarządu Just GYM sp. z o.o.

Źródło: Medicover