Wybierz biznes dla siebie - Targi Franczyza

Wybierz biznes dla siebie - Targi Franczyza

Zbliżają się Targi Franczyza. W dniach 14-16 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, kilka tysięcy gości będzie wybierać pomysły na własny biznes.  

Każdy przynajmniej raz w życiu myśli o założeniu własnej firmy. Niektórzy poprzestaną na myśleniu i marzeniach, inni spróbują wziąć sprawy w swoje ręce. Dla wszystkich, którzy nie mają pomysłu na firmę, październik to czas biznesowych inspiracji. W dniach 14-16 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędą się Targi Franczyza, największe wydarzenie na rynku franczyzy w Europie Środkowej i Wschodniej. Przyszli franczyzobiorcy i partnerzy mogą tu poznać zasady współpracy z najbardziej znanymi markami na rynku franczyzy. 

Dowiedz się więcej o franczyzie

Targom Franczyza towarzyszy Forum Własnego Biznesu, na którym eksperci ds. franczyzy oraz praktycy rynku, dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami z przyszłymi franczyzobiorcami. Słuchacze forum będą mieli okazję poznać zasady współpracy we franczyzie, dowiedzą się na co zwrócić uwagę przed podpisaniem umowy. W czasie tegorocznej edycji targów po raz kolejny głos zabiorą franczyzobiorcy, którzy odpowiedzą na pytania kandydatów. Opowiedzą też, jak prowadzi im się własny biznes pod marką franczyzodawcy, jak oceniają współpracę z centralą, na jakie wsparcie mogą liczyć etc. To znakomita okazja by z pierwszej ręki pozyskać informacje o codziennej pracy franczyzobiorcy, zadać pytania i dobrze wybrać.  Wstęp na Forum Szkoleniowe jest nieodpłatny, na podstawie biletu wstępu na targi. 

Postaw na swoim z franczyzą

Franczyza pozostaje jedną z najbezpieczniejszych form działalności biznesowej. W Polsce działa ponad 1300 konceptów franczyzowych. Znakomita większość z nich, 80 proc., należy do polskich firm, zaś jedynie 20 proc. to firmy zagraniczne. Na rynku polskim działa 83 tys. franczyzobiorców (polskich małych i mikro firm na licencji). Najczęściej są to firmy rodzinne. W sumie na rynku franczyzy pracuje blisko milion osób (właściciele razem z pracownikami).

- Franczyza odgrywa istotną rolę w polskiej gospodarce. Pomysły na biznes pod znaną marką przyjęły się zarówno wśród początkujących przedsiębiorców, jak i wśród osób z doświadczeniem, które dywersyfikują portfel inwestycji. To efektywny model działalności gospodarczej dla wielu firm rodzinnych w Polsce - mówi Monika Dąbrowska, prezes zarządu Polskiej Organizacji Franczyzodawców.  

Targi Franczyza odbywają się w zgodzie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi. Organizatorem Targów Franczyza jest portal Franchising.pl oraz firma doradcza PROFIT system. 

Patronem honorowym Targów Franczyza jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Marszałek Województwa Mazowieckiego i Polska Organizacja Franczyzodawców. 

Więcej informacji: www.franczyza.pl Pobierz darmowy bilet na Targi Franczyza: https://bilet.franczyza.pl, 

kod: W5MNSH
Drukuj   E-mail