Dziki Trener kupił 1,5 mln akcji spółki mPay

Dziki Trener kupił 1,5 mln akcji spółki mPay

Spółka Michała Bodziocha, twórcy znanej marki osobistej „Dziki Trener” nabyła 1,5 miliona akcji mPay. Stanie się tym samym wspólnikiem i ambasadorem firmy.

Charyzmatyczny trener personalny, który zyskał popularność głównie za pomocą social mediów poprzez nawoływanie do aktywności fizycznej, a także bezkompromisowego komentowania otaczającej nas rzeczywistości teraz stanie się wspólnikiem aplikacji stworzonej do płatności mobilnych.

– Zawsze chcę być fair w stosunku do moich odbiorców, dostarczać im najlepsze produkty. Nie interesuje mnie typowa reklama za pieniądze. Zdecydowałem się sam zainwestować w Spółkę, aby następnie jej pomóc zbudować rozpoznawalność z pozycji wspólnika – a nie wynajętej gadającej głowy. Co ważne, będę też mógł mieć wpływ na samą aplikację – mówi Dziki Trener.

– mPay, po okresie budowy nowych usług i funkcjonalności, chce docierać do coraz większej liczby klientów. Współpraca z Dzikim Trenerem zapewnia doskonałe zasięgi i wpisuje się też w nową strategię komunikacyjną, którą będziemy wdrażać w Nowym Roku – komentuje Andrzej Basiak, Prezes Zarządu mPay S.A.

Współpraca Dzikiego Trenera z mPay jest wynikiem działań funduszu Solution One. W kwietniu 2021 roku, fundusz wraz z partnerami zainwestował 5,5 mln zł w spółkę mPay. Solution One jest również udziałowcem marki Dziki Trener.

Michał Bodzioch przewiduje, że w 2022 roku liczba aktywnych klientów mPay zwiększy się dzięki jego działaniom o co najmniej 100 tysięcy osób.

Dziki Trener zgromadził na platformach komunikacyjnych facebook, Instagram oraz YouTube 3 miliony obserwujących, to pozwoliło mu uplasować się w pierwszej dziesiątce rankingu So Trender za rok 2020 wśród najbardziej znanych osób na facebooku. Nie udało mu się pokonać jedynie Roberta Lewandowskiego i tym sposobem wylądował na drugim miejscu.

źródło: facebook/media


Drukuj   E-mail