Zmiany w zarządzie Xtreme Fitness Gyms. Piotr Ganowicz zostaje COO firmy

Zmiany w zarządzie Xtreme Fitness Gyms. Piotr Ganowicz zostaje COO firmy

Franczyzowa sieć klubów fitness - Xtreme Fitness Gyms rozpoczęła rok 2022 w poszerzonym składzie. Do Łukasza Dojki - właściciela sieci oraz Łukasza Nowakowskiego - dyrektora finansowego, dołączył Piotr Ganowicz, który będzie pełnił funkcję dyrektora operacyjnego.

Spojrzenie spoza branży

Z ciekawościom będziemy przyglądać się poczynaniom Xtreme Fitness Gyms przy wsparciu ze strony Piotra Ganowicza, między innymi przez wzgląd na fakt, że jest to osoba spoza branży fitness. Ruch jaki poczynił Łukasz Dojka nie jest standardową procedurą, ale jak pokazało wiele przykładów, warto wdrażać nowe, nieszablonowe rozwiązania, a świeże spojrzenie na hermetyczny świat fitnessu może przynieść wiele korzyści.

Nowy koncept dedykowany dzieciom

Sieć działa od 2012 roku. Skupia się głównie na mniejszych miejscowościach i obecnie posiada 55 lokalizacji w całej Polsce. Tarnowska firma w minionym roku zapowiedziała wprowadzenie na rynek fitness nowego konceptu dedykowanego dzieciom - Xtreme Kids, który poszerzy ofertę franczyzową firmy. Kluby będą składać się z kilku stref łączących sport, rekreację i zabawę. Jednym z głównych elementów będzie strefa mini siłowni dla dzieci oparta na dedykowanym sprzęcie włoskiego producenta Panatta, tor sprawnościowy oraz kilka mniejszych stref zabawy i relaksu dla dzieci oraz rodziców.

Nasz biznes rósł nawet w czasach pandemii. Nie są to jakieś spektakularne wzrosty, ale nie jest to spadek. Frekwencja w klubach po każdym lockdownie szybko wracała do stanu przed zamknięcia. Mamy klubowiczów, którzy tworzą społeczność. Co ważne, nie bazujemy na operatorach kart sportowych, którzy są pośrednikami usług fitness. Nie mamy klienta okazjonalnego, który przyjdzie na trening raz na jakiś czas. Nasz klubowicz w karnecie ma dostęp do aplikacji na telefon, platformy treningowej VOD i dostępu do wszystkich klubów w całej Polsce. Ludzie docenili te dodatkowe wartości w karnecie i czują się częścią naszej społeczności - przyznał w jednym z wywiadów Łukasz Dojka.

 

Foto: dzięki uprzejmości Piotra Ganowicza


Drukuj   E-mail