PIMP MY CLUB by tiguar - zgarnij sprzęt za 50 000 zł

PIMP MY CLUB by tiguar - zgarnij sprzęt za 50 000 zł

Prowadzisz klub fitness, siłownię, studio treningu personalnego lub studio crossfit? Weź udział w konkursie i wymień swój sprzęt na nowy! Zwycięski klub zostanie wyposażony przez firmę ekspertfitness w sprzęt marki tiguar o wartości 50.000zł. Co więcej, zwycięzca będzie mógł sam wybrać czego potrzebuje, a organizator dostarczymy mu wskazany sprzęt na własny koszt.

Zasady konkursu

1.Wypełnij formularz

Zgłoś się do konkursu wypełniając krótki formularz i akceptując wszystkie wymagane zgody. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 10.10.2021r. Klub może zostać zgłoszony przez dowolną osobę z nim związaną, o ile właściciel firmy wyraził na to zgodę.

Uwaga!

Każde zgłoszenie jest nagradzanie bezpłatnym dostępem do pakietu treningów oraz wykładów online

2.Wykonaj zadanie konkursowe:

Stwórz i opublikuj krótki filmik o swoim klubie

  • Nagraj krótki film (60-180sek.) prezentujący w kreatywny sposób Twój klub. Film może przedstawiać między innymi zespół, Wasze zwyczaje, treningi, miejsce - wszystko to, co czyni klub wyjątkowym. Nie zapomnij powiedzieć w nagraniu, dlaczego tiguar dobrze pasuje do Twojego klubu!
  • Wykaż się kreatywnością, bo komisja konkursowa będzie szukała najciekawszych filmów.
  • Gotowy film opublikuj na klubowym fanpage’u na Facebooku dodając znaczniki: #tiguar #pimpmyclub @tiguarfitness
  • Na koniec prześlij film lub link do jego pobrania oraz link do opublikowanego posta na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3.Odbierz nagrody gwarantowane:

W tym konkursie wygrywa każdy uczestnik! Wszystkie zgłoszenia, firma ekspertfitness nagradza bezpłatnym dostępem do zestawu wykładów i treningów online.
Uczestnicy mogą uzyskać także dodatkową nagrodę gwarantowaną - wystarczy wysłać e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z 3 zdjęciami klubu oraz informacją jaki sprzęt warto w nim wymienić. W skład nagrody gwarantowanej wchodzą:

  • 2 kalendarze fitness na 2022r wydawane przez ekspertfitness.com
  • 1 bilet na EU4YA by tiguar 2022
  • 20% rabatu na sprzęt marki tiguar
  • 15% rabatu na szkolenia Good Moov

Uczestnicy:

W konkursie może wziąć udział Klub działający na terenie Polski, o ile posiada maksymalnie 3 oddziały/filie. Do konkursu można zgłosić osobno, każdy z oddziałów/filii.

Terminy:
01.09-10.10.2021- Czas na nadsyłanie zgłoszeń i realizację Zadania konkursowego przez kluby
10-15.10.2021 - Czas dla Komisji konkursowej na ocenienie nadesłanych filmów
18.10.2021 - Ogłoszenie zwycięskiego klubu

Regulamin konkursu: dostępny jest [tutaj]