Technogym zaprasza do nowego showroomu w Warszawie

Technogym zaprasza do nowego showroomu w Warszawie

Wiodący producent sprzętu fitness, marka Technogym, otwiera swój nowy showroom w stolicy. Dwa razy większa powierzchnia, rozszerzona oferta sprzętu do użytku domowego oraz miejsce spotkań dla entuzjastów sportu – tak prezentuje się nowa lokalizacja Technogym. Oficjalnym przedstawicielem marki w Polsce jest firma ITP S.A. 

 

Showroom Technogym powstał w prestiżowej lokalizacji w Warszawie, przy Placu Trzech Krzyży 10/14, w budynku Ethos. Salon znajduje się w towarzystwie innych luksusowych marek, takich jak Audi, Zegna, Davide, Heban Concept Store, Rolex czy W.Kruk. Na powierzchni ponad 260 metrów kwadratowych, Technogym prezentuje szeroką ofertę urządzeń fitness do użytku domowego, a także swoje najnowocześniejsze technologie treningowe. 

 

Znajdziemy tu urządzenia do domowego treningu cardio, m.in. bestsellerową bieżnię MyRun, rower z treningami na żywo Technogym Bike czy składany orbitrek Technogym Elliptical. Miłośnicy treningu siłowego z pewnością zachwycą się domowym atlasem UNICA, klatką Rack Personal wraz z akcesoriami czy kompaktową ławką do ćwiczeń Technogym Bench. Nie zabrakło również designerskiej linii urządzeń Personal, zaprojektowanej przez słynnego włoskiego architekta Antonio Citterio. Dla entuzjastów treningu HIIT, Technogym przygotował ekspozycję sprzętu z linii SKILL, który jest wykorzystywany m.in. przez profesjonalnych sportowców i cechuje się ponadprzeciętnymi parametrami. 

 

Showroom Technogym to nowoczesna, zaprojektowana z włoską precyzją przestrzeń, stworzona z myślą o entuzjastach sportu i fitnessu. Miejsce to ma służyć nie tylko do przetestowania sprzętu, ale również stworzenia wspólnie z Technogym koncepcji swojej domowej siłowni: począwszy od stworzenia projektu, poprzez wybór urządzeń, aż po finalną realizację wymarzonej przestrzeni. Doradcy Technogym obecni w salonie dysponują niezbędną wiedzą i doświadczeniem oraz sprawdzonymi rozwiązaniami, stosowanymi przez włoską markę na całym świecie. 

 

Najnowsze produkty i rozwiązania na rynku fitness to nie wszystko, co przygotował Technogym. Showroom ma pełnić rolę Welness Hub: miejsca spotkań dla osób zawodowo zajmujących się sportem i zdrowym stylem życia, trenerów personalnych, menedżerów klubów fitness, czy architektów, odpowiedzialnych za projektowanie obiektów sportowych. Technogym pragnie integrować osoby z różnych branż, aby dzielić się doświadczeniami, pomysłami i inicjatywami, a także wspólnie szerzyć świadomość znaczenia fitness i wellness w codziennym życiu.

 

Rok 2020 przyniósł ogromną zmianę w potrzebach naszych Klientów. Wielu z nich przeniosło swoją rutynę treningową do domowej przestrzeni i potrzebowało profesjonalnego sprzętu, który znają z klubów fitness. Dla nas było oczywiste, że ten trend utrzyma się jeszcze długo po pandemii i potrzebujemy miejsca, w którym będziemy mogli dobrze prezentować naszą ofertę  – nie tylko urządzenia, ale również technologie treningowe, które Technogym cały czas rozwija. Jestem przekonany, że showroom Technogym stanie się ważnym punktem na mapie Warszawy i przyciągnie wszystkich, którzy chcą żyć w stylu wellness – komentuje Dominik Śliwowski, General Manager Technogym w Polsce. 

 

 

*materiał prasowy


Drukuj   E-mail