Polska ALFA podbija rynek fitness! Nowy wymiar treningów podwieszanych.

Polska ALFA podbija rynek fitness! Nowy wymiar treningów podwieszanych.

 

 

 Polak potrafi, bez dwóch zdań. Łódzka firma Ekspertfitness.com kończy ośmioletnią współpracę z TRX i wprowadza własny system do treningu podwieszanego.

 

Flagowy produkt ALFA PRO ustanawia nową kategorię w treningu podwieszanym. Jest multifunkcjonalny, łączy tradycyjny jednopunktowy system podwieszany z kołami gimnastycznymi. Dzięki modułowej budowie oraz bogatemu zestawowi akcesoriów, ALFA PRO jest najbardziej zaawansowanym produktem w tej klasie. Jednocześnie dostępny będzie system ALFA ONE, który jest wersją uproszczoną o najwyższych parametrach użytkowych.

Oba systemy produkowane są w Polsce. Twórcy stawiają na bezkompromisową jakość wykonania, bezpieczeństwo i estetykę charakterystyczną dla marki tiguar. Dla przykładu, kluczowy element bezpieczeństwa systemu, czyli karabińczyk jest wykonany z lotniczego aluminium. Dzięki temu, wytrzymuje obciążenie statyczne minimum 1200 kg, co potwierdzono licznymi testami w Polsce i zagranicą.

Marka tiguar oferuje wsparcie w postaci materiałów marketingowych dla tych produktów. Niebawem pojawią się szkolenia dla instruktorów oraz filmy prezentujące prawidłowe i efektywne wykorzystanie systemu ALFA.

Więcej informacji o ALFA na stronie: https://www.ekspertfitness.com/blog

LINK YouTube promo

 

 

 

 

*materiał partnerski


Drukuj   E-mail