ISPO Monachium połączy biznes i konsumenta. Pierwszy raz w 50-letniej historii!

ISPO Monachium połączy biznes i konsumenta. Pierwszy raz w 50-letniej historii!

Po półtorarocznej walce z pandemią, rynek odczuwa zmęczenie cyfrowymi formami „spotkań” i wydarzeń. Najważniejsze targi w branży sportowej – ISPO wracają do dawnej formuły, jednak ze specjalną ofertą dla konsumentów.

Targi ISPO Monachium są wiodącym wydarzeniem w świecie sportu. Corocznie gromadzą ponad 75 tysięcy osób ze 110 państw. Wydarzenie aranżuje 16 hal o powierzchni 180 tysięcy mkw., gdzie pojawia się 2200 firm zarówno znanych marek, jak i lokalnych, młodych producentów, szukających swojej szansy na zaistnienie w branży.

Wracają stacjonarne wydarzenia

O przyszłości ISPO opowiedzieli dr Jeanette Friedrich – szefowa ISPO oraz Klaus Dittrich – prezes i dyrektor generalny Messe Munchen.

Zakończone przed kilkoma dniami wydarzenie IAA Mobility 2021 potwierdziło, że Niemcy są gotowi na powrót do organizacji wielkich, międzynarodowych targów.

„Na targach IAA Mobility odwiedzili nas goście z 80 krajów, m.in. z USA, Meksyku, Korei Południowej i Japonii. Oznacza to, że znów mogą odbywać się międzynarodowe imprezy (…) Widać też było wyraźnie, jak bardzo ludzie po półtorarocznej pandemii tęsknią za tym, by wreszcie spotkać się osobiście” – powiedział Klaus Dittrich. "ISPO Monachium 2022 będzie mniejsze, ale bardziej innowacyjne" – dodał.

Organizatorzy zapewniają, że targi odbędą się w formie stacjonarnej. Z wiadomych względów będą mniejsze, niż zazwyczaj miało to miejsce, jednak z jeszcze większym nastawieniem na innowacje. Dla tych, którzy nie będą mogli osobiście uczestniczyć na wydarzeniu w Monachium, organizatorzy udostępnią materiały w formie cyfrowej.

ISPO nie tylko dla biznesu

Na życzenie wystawców, organizatorzy eventu zdecydowali się po raz pierwszy w 50-letniej historii zaprojektować i udostępnić halę dla konsumenta końcowego. W wyznaczonej części zostaną zaprezentowane aktualne trendy i marki.

„ISPO Monachium jest największą platformą dla biznesu sportowego na świecie. Tylko tutaj można uzyskać prawdziwy przegląd aktualnych trendów i innowacji, wymieniać się pomysłami i nawiązywać kontakty.

Wspólne pojawienie się branży w tym samym czasie i miejscu pozwala również na osiągnięcie takiego zasięgu medialnego, jakiego żadna marka, niezależnie od jej wielkości, nigdy nie osiągnęłaby w pojedynkę.

Nic nie zastąpi osobistego spotkania. Podobnie jak uczucie trzymania w ręku nowego produktu. Pandemia udowodniła, że targi mają przyszłość i są przyszłością” – podsumowała dr Jeanette Friedrich.

Targi ISPO 2022 planowane są w terminie 23-26 stycznia 2022r. w Monachium.

źródło: ISPO.com

 

 


Drukuj   E-mail