Sieć klubów fitness wypływa na szerokie wody

Sieć klubów fitness wypływa na szerokie wody

Branża fitness wciąż szuka nowych rozwiązań, aby dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych klientów. Mogłoby się wydawać, że rynek jest mocno nasycony, jednak nic bardziej mylnego. Jedna ze znanych sieci klubów fitness postanowiła świadczyć swoje usługi na statkach wycieczkowych. Czy okaże się to nowym pomysłem na biznes dla całego sektora fitness?

Wycieczkowce oferują swoim pasażerom szereg atrakcji i udogodnień, nie jest im obca także strefa siłowa, jednak tym razem Royal Carribean – amerykańskie przedsiębiorstwo będące jednym z największych armatorów statków wycieczkowych podpisało wieloletnie partnerstwo z siecią F45 Training (w Polsce sieć zlokalizowana jest w Warszawie). 

Franczyzowy operator będzie świadczył 45 – minutowe zajęcia funkcjonalne na statkach wycieczkowych Royal Caribbean pod marką Celebrity. Pozwoli to na dotarcie do 30 milionów pasażerów, którzy każdego roku podróżują na statkach wycieczkowych.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z Royal Caribbean nad tym ekscytującym nowym partnerstwem, udostępniając gościom funkcjonalne, efektywne, zabawne i oparte na społeczności treningi F45” – powiedział Adam Gilchrist, dyrektor generalny F45.

„Jesteśmy zaangażowani w znajdowanie nowych i innowacyjnych sposobów oferowania tego, co uważamy za najlepszy na świecie trening zarówno nowym jak i obecnym członkom. „Dzięki partnerstwu rozszerzamy zasięg oferty fitness F45, ponieważ zaczynamy sprzedawać ją 30 milionom pasażerów, którzy każdego roku podróżują na statkach wycieczkowych”.

Założona w 1969 roku firma Royal Caribbean oferuje luksusowe rejsy i prezentuje się jako armator, który przenosi znane na lądzie aktywności fizyczne na swoje statki– od wspinaczki skałkowej i jazdy na łyżwach, po surfing na morzu, a teraz także treningi funkcjonalne.

 

 


Drukuj   E-mail