31. Studio Dream Body Premium EMS zaprasza do Łodzi

31. Studio Dream Body Premium EMS zaprasza do Łodzi

Wraz z Nowym Rokiem, łódzki Widzew wzbogacił się o studio oferujące treningi z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśniowej pod szyldem Dream Body Premium EMS. To już 31. obiekt franczyzowej sieci. Jak przebiegło otwarcie i jak oceniają je właściciele Ola i Wojtek?

Trening EMS zyskuje w Polsce coraz większą popularność ze względu na udowodnione efekty zarówno w treningu siłowym, jak i redukcyjnym i wytrzymałościowym, a także krótki czas potrzebny do zrealizowania danej jednostki treningowej. 

„Otwarcie już za nami. Przemiła i pozytywna atmosfera to w dużej mierze zasługa naszych Gości, którym uprzejmie dziękujemy za przybycie. Tym bardziej, że zdajemy sobie sprawę, jak w dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy zabiegani” -relacjonują właściciele.

Ola i Wojtek stworzyli studio, do którego chce się powracać. Przyjazne, designerskie i całkowicie prywatne, w pełni odzwierciedlające ich ambicje i osobowość.

„Nasze studio jest już po pierwszych treningach, a mnie jeszcze nigdy prowadzenie treningów nie sprawiało tyle przyjemności co tutaj, w naszej lokalizacji na Widzewie. Zachęcamy Was wszystkich do spróbowania czegoś nowego, czegoś co da nie tylko wymierne rezultaty w poprawie Waszego zdrowia, ale również satysfakcję i przyjemność na naprawdę wysokim poziomie”.

Studio Dream Body Premium EMS - Łódź Widzew z przyjemnością pomoże każdemu: 

-zadbać o zdrowie fizyczne i psychiczne

-schudnąć

-pozbyć się cellulitu

-zwalczyć bóle kręgosłupa wynikające z siedzącego trybu oraz osłabienia mięśni postulanych

-poprawić kondycję

-zbudować masę mięśniową.

Treningi oferowane w Studiu są w pełni bezprzewodowe i pozwalają wykorzystać całą gamę dodatkowego sprzętu treningowego, zyskując jeszcze lepsze efekty i unikając znużenia powtarzalnością ćwiczeń.

„Treningi przeprowadzamy od wczesnego rana, do godzin wieczornych, co daje możliwość ustalenia dogodnego terminu dla każdego, czy to przed, w trakcie czy po pracy. My jak nigdy wcześniej, jesteśmy zmotywowani do działania, tym bardziej jak słyszymy i czytamy Wasze opinie po naszych treningach. Do zobaczenia w studio Dream Body na łódzkim Widzewie.”

Więcej informacji oraz aktualne promocje dostępne są na fanpage’u studia:

https://www.facebook.com/DreamBodyPremiumEMS.LodzWidzew


Drukuj   E-mail