Twórca Runmageddonu rusza z własną siecią klubów fitness

Twórca Runmageddonu rusza z własną siecią klubów fitness

Jarosław Bieniecki, twórca i założyciel Runmageddonu, po niewątpliwym sukcesie swojej żółto-czarnej marki, znanej każdemu fanowi biegów OCR, rusza z własną siecią klubów fitness pod nazwą RMG GYM.

Chociaż na pierwszym Runmageddonie stracił 100 tysięcy złotych, wierzył w swój projekt. Dopiął swego i pokazał Polakom nową formę ruchu, rywalizacji i zabawy poprzez organizację najbardziej znanych biegów z przeszkodami w Polsce. Ogłaszając nowy projekt, napisał: „Runmageddon przetrwał 2 lata paniki wokół pandemii i pełen dobrej energii szykuje się do swojego dziewiątego sezonu, a tymczasem urodził mu się młodszy brat - RMG GYM”

Sieć klubów butikowych

RMG GYM ma być ogólnopolską siecią bezobsługowych klubów butikowych, działających w trybie 24/7. Jak podał Jarosław Bieniecki, sieć będzie szukać swojego miejsca w mniejszych miejscowościach, czego potwierdzeniem jest uruchomienie pierwszego obiektu w Kielcach. W założeniu, RMG GYM nie będzie obsługiwać kart sportowych typu Multisport, stąd także strategiczny wybór miejscowości, w których jest mniej użytkowników systemów zewnętrznych.

RMG GYM może przy szybkiej ekspansji wkrótce stać się konkurencją dla znanych już na rynku brandów, zwłaszcza, że kusi także atrakcyjną ofertą karnetów. Miesięczny dostęp do klubu to 99zł, a wejście jednorazowe wynosi 19 zł. 

Wejście do siłowni będzie odbywało się z poziomu aplikacji dostępnej na smartfony.

Pierwszy klub sieci mieści się w Kielcach na ulicy Kryształowej 4 i zapewnia oddzielną salę fitness, strefę cardio, strefę cross training oraz strefę chill. W najbliższych dniach ma także ruszyć druga lokalizacja.  

Siłownie z charakterem

To wyjątkowe miejsce, które powstało na fundamentach Runmageddon’u, kojarzonego z biegiem ekstremalnym, ale tak naprawdę będącym próbą nie tyle siły, co charakteru – zarówno dla tych stawiających pierwsze kroki w świecie aktywności fizycznej, jak i profesjonalistów.

Tak jak Runmageddon uzależnił tysiące ludzi od mocnych wrażeń, tak RMG GYM chce uzależnić Ciebie od systematycznej aktywności fizycznej! Daj się wciągnąć, poczuj ten klimat, realizuj swoje cele treningowe i TWÓRZ Z NAMI to niesamowite miejsce - czytamy na stronie projektu.

Źródło: media

 


Drukuj   E-mail