Benefit Systems poszerzy sieć o 6 własnych klubów fitness

Benefit Systems poszerzy sieć o 6 własnych klubów fitness

Benefit Systems planuje otwarcie aż sześciu nowych klubów fitness w 2022 roku, z czego pięć powstanie w Warszawie i jej okolicach w ramach sieci Zdrofit, a jeden, pod marką Fit Fabric, w Łodzi. Operator stawia na różnorodne lokalizacje – od nowoczesnych biurowców, przez centra handlowe, po osiedla mieszkaniowe – gdzie otwarte zostaną wielkopowierzchniowe kluby fitness, nastawione na wsparcie zdrowia i odporności oraz budowanie kondycji fizycznej ich użytkowników. 

Mennica Legacy Tower oraz Warsaw Hub to dwie nowe lokalizacje biznesowe na mapie Warszawy, w których 3 stycznia 2022 roku otwarte zostaną kluby Zdrofit. W Mennicy Legacy Tower powstaje dwupoziomowy obiekt o powierzchni 1171m2, wyposażony w nowoczesny sprzęt sportowy Hammer Strength, dużą strefę cross, a także przestrzeń dla matki z dzieckiem. Z kolei przy Rondzie Daszyńskiego w Warsaw Hub, klienci na powierzchni blisko 1400m2, poza klasycznym wyposażeniem, będą mogli skorzystać z suchych saun. Na początku roku otwarty zostanie także Zdrofit w powiecie piaseczyńskim, w kompleksie handlowym N-Park Stara Iwiczna. Tydzień później (10 stycznia) portfolio sieci Zdrofit uzupełni klub zlokalizowany przy ul. Lazurowej, dedykowany przede wszystkim mieszkańcom licznych osiedli w zachodniej części Bemowa. W 2022 roku planowane jest także otwarcie klubu fitness Zdrofit w rewitalizowanym obecnie centrum handlowym Fort Wola.

5 nowych klubów Zdrofit i 1 pod marką Fit Fabric

- Kluby Zdrofit to doceniana przez użytkowników sieć fitness, która od początku swojego działania stawia na najwyższą jakość oferowanych usług, zadowolenie swoich klientów oraz rozwój oferty zgodny z najnowszymi trendami w branży. Rosnąca liczba klubowiczów sprawia, że poszukujemy rozwiązań zapewniających im jak największy komfort ćwiczeń w różnorodnych lokalizacjach, stąd decyzje o nowych inwestycjach. Popularność klubów Zdrofit związana jest z jednej strony z ich nowoczesną infrastrukturą i wyposażeniem, a z drugiej z filozofią zdrowego stylu życia, którą marka konsekwentnie realizuje od początku istnienia. W klubach fitness Zdrofit wciąż rozbudowujemy także programy zajęć grupowych, które skupiają się na rozmaitych potrzebach klientów, jak np. autorskie treningi sprzyjające redukcji poziomu stresu czy przygotowujące do sezonu zimowego oraz zajęcia wspierające zdrowie kręgosłupa, a także treningi skierowane do konkretnych grup odbiorców, w tym mam czy seniorów. W klubach tych realizowane są także cenione na całym świecie programy treningowe Les Mills - wyjaśnia Tomasz Groń, dyrektor zarządzający Benefit Systems Oddział Fitness. 

Uwzględniając planowane otwarcia, sieć klubów fitness Zdrofit w przyszłym roku liczyć będzie łącznie 75 klubów w woj. mazowieckim, pomorskim i świętokrzyskim.

Planowane otwarcia Benefit Systems dotyczą także woj. łódzkiego. W styczniu 2022 roku otwarty zostanie klub Fit Fabric w Łodzi przy ul. Strażackiej 5. Obiekt znajduje się w centrum osiedla mieszkaniowego, w dogodnym punkcie komunikacyjnym. W przestronnych wnętrzach klubu klienci odnajdą m.in. dwie sale fitness oraz bogato wyposażoną strefę siłową z sekcją funkcjonalną. W klubach sieci Fit Fabric odbywają się autorskie, opracowane przez ekspertów, programy zajęć takie, jak Antystres Energia, Antystres Harmonia, Mobilizacja, Zdrowy Kręgosłup, czy treningi przygotowujące do sportów zimowych. W 2022 roku sieć Fit Fabric będzie liczyć 18 klubów fitness na terenie województwa łódzkiego.

Ponad 150 obiektów sportowo-rekreacyjnych

Benefit Systems działa na polskim rynku od 2001 roku. Jest twórcą Programu MultiSport, który umożliwia pracownikom firm (i ich rodzinom) podejmowanie aktywności fizycznej w obiektach sportowych oraz w warunkach domowych. Spółka jest także operatorem klubów fitness, które działają w ramach sieci: Zdrofit, Fitness Academy, My Fitness Place, Fabryka Formy, StepONE, S4 Fitness, Fit Fabric, Total Fitness. Oferta sportowa jest rozwijana z powodzeniem przez Spółkę również w Czechach, na Słowacji, w Bułgarii, Chorwacji i Turcji. Więcej informacji na temat Benefit Systems odnaleźć można na stronie internetowej: www.benefitsystems.pl 

Zdrofit to największa sieć klubów fitness w Polsce należąca do Grupy Kapitałowej Benefit Systems, będącej właścicielem ponad 150 obiektów sportowo-rekreacyjnych w kraju. Zdrofit od lat propaguje zdrowy ruch oparty na profilaktyce, bezpieczeństwie oraz dostępności – zgodnie z jego filozofią, aktywność fizyczna jest dostępna dla każdego, kto chce zadabać o własne zdrowie, bez względu na wiek, sylwetkę i stopień wytrenowania. Zdrofit dostarcza także rozwiązania w postaci treningów online na platformie treningowej Yes2Move.com, skupiającej obecnie ponad 1000 treningów prowadzonych przez blisko stu specjalistów i ekspertów od aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Więcej informacji na temat sieci odnaleźć można na stronie www.zdrofit.pl.

Fit Fabric to sieć klubów fitness należąca do Grupy Kapitałowej Benefit Systems, która od 2013 roku dynamicznie rozwija się na terenie województwa łódzkiego. W ramach sieci działa obecnie 17 klubów fitness oferujących nowoczesną infrastrukturę sportową i różnorodne treningi przegotowane przez doświadczony zespół ekspertów. Sieć wspiera aktywność fizyczną i zdrowie różnych grup klientów oferując treningi wzmacniające, wytrzymałościowe, specjalistyczne, body&mind, metaboliczne oraz taneczne. Więcej informacji na temat sieci odnaleźć można na stronie www.fitfabric.pl


CZYTAJ WIĘCEJ:

                             
Twórca Runmageddonu rusza z własną siecią klubów fitness

 


POLSKI FITNESS – jedna z większych przygód mojego życia! Inka Szymanski cz. I

 

 


Drukuj   E-mail