Znajdź biznes dla siebie - Targi Franczyza

Znajdź biznes dla siebie - Targi Franczyza

Czy franczyza wciąż jest popularna? Będzie można się o tym przekonać na 19.Targach Franczyzy, które rozpoczynają się 14 października i potrwają do soboty, 16 października.

 

Targi Franczyza to największe targi franczyzowe w Europie Środkowo-Wschodniej i drugie pod względem wielkości w Europie po targach paryskich. 

Wydarzenie to okazja do spotkań z franczyzodawcami i z osobami, które szukają pomysłu na własny biznes. Podczas Targów odbędzie się również Forum Szkoleniowe, które jest źródłem wiedzy o franczyzie i rynku. Na Targach będą również poruszane aktualne tematy związane z regulacją prawną rynku franczyzy i niedawno opracowanym Kodeksem Dobrych Praktyk we Franczyzie. Wśród gości Forum Szkoleniowego będzie Paweł Tracz, przewodniczący Zespołu ds. Franczyzy przy Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców oraz prezes Polskiego Stowarzyszenia Mikroprzedsiębiorców i Franczyzobiorców.

 Patronem honorowym Targów Franczyza jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Marszałek Województwa Mazowieckiego i  Polskiej Organizacji Franczyzodawców.

Wśród wystawców znalazły się m.in. takie marki jak: McDonald's, Żabka, Carrefour, sieć sklepów ABC, Delikatesy Centrum, Auchan, Intermarche i Bricomarche, Metrohouse i wielu innych.

 

Targi odbywają się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Więcej informacji: www.franczyza.pl 

Pobierz darmowy bilet na Targi Franczyza: https://bilet.franczyza.pl, 

kod: W5MNSH


Drukuj   E-mail